Witryna Stowarzyszenia Miłośników Witraży – nowa odsłona

Od pierwszego dnia wiosny 2017 r. odwiedzający stronę naszego stowarzyszenia oglądają ją w nowoczesnej wersji.

Zmieniliśmy i rozbudowaliśmy układ podziału na grupy tematyczne.

W dziale Aktualności znajdziecie Państwo informacje na temat

• Ogłoszeń
  • Konferencji
  • Publikacji
  • Wycieczek

Dział Prezentacje jest przeznaczony do pokazania dorobku i osiągnięć członków stowarzyszenia oraz instytucji zaprzyjaźnionych w podziale na:

• Instytucje
  • Pracownie
  • Opracowania naukowe

W dziale Stowarzyszenie AVP znajdują się materiały formalne oraz informacyjne związane z naszą organizacją.

• W zakładce Partnerzy znajdziecie Państwo link do Mecenasa naszego serwisu internetowego – firmy Diamond Sky
  • W zakładce Sponsorzy prezentujemy instytucje, firmy i osoby, którym zawdzięczamy sprawniejsze funkcjonowanie

Mamy nadzieję, że nowa odsłona przypadnie Państwu do gustu.

Jeżeli jesteście członkami Stowarzyszenia Miłośników Witraży Ars Vitrea Polona i chcielibyście podzielić się swoimi osiągnięciami, to zapraszamy do przekazywania materiałów informacyjnych w zakresie tekstów oraz grafik lub zdjęć.

W dziale Prezentacje jest miejsce, które z pewnością przyczyni się do skutecznego i sprawnego rozpowszechnienia w Internecie o Państwa sukcesów.

Materiały należy przesyłać na adres e-mail osoby odpowiadającej za stronę internetową, który znajdziecie w dziale Kontakty.